Швидкі та надійні транзакції, захищені передовою криптографією

За допомогою процесу, який називається «майнінг», люди використовують спеціалізовані комп’ютери для вирішення надзвичайно складних математичних завдань. Якщо їх рішення правильне, вони отримують право додати новий блок до блокчейну. Коли мережа підтверджує рішення задачі, новий блок додається до блокчейну, а майнер отримує винагороду в Dash.

Як працює майнінг

Як і в багатьох інших блокчейнах, транзакції в мережі Dash захищені криптографічним методом, який відомий як майнінг з алгоритмом PoW (доказ виконання роботи). Під час цього процесу потужні комп’ютерні процесори шукають розв’язання математично складного завдання, яке задається алгоритмом хешування X11.

Засновник Dash Еван Даффілд розробив цей алгоритм на основі 11 найбільш захищених криптографічних методів, щоб знизити споживання енергії та забезпечити найчесніший розподіл Dash у перші роки роботи мережі. На відміну від Біткоїна, який спирається на один алгоритм, X11 розроблений таким чином, щоб забезпечити захист від можливих уразливостей, які можуть бути знайдені в одній або кількох функціях хешування. Сьогодні майнінг – це високопрофесійна індустрія, в якій працюють потужні ASIC-ферми по всьому світу, забезпечуючи захист Dash.