Повністю стимулювана однорангова мережа

Забезпечуючи розподілене майбутнє грошей, Dash заохочує всіх зацікавлених сторін у системі блокчейну доставляти найшвидшу та найбезпечнішу цифрову валюту у світі.

Як працює Dash

Однорангова цифрова валюта відрізняється від традиційних грошей тим, що немає центрального органу, відповідального за моніторинг пропозиції та автентичності. Натомість суворі закони математики керують пропозицією та гарантують, що лише законні власники можуть витрачати свої залишки. Якщо припустити, що користувачі дотримуються рекомендованих практик безпеки, це робить шахрайські витрати та крадіжки майже неможливими. За відсутності центрального органу кожен вузол у мережі сам повинен досягати згоди (або консенсусу) щодо балансів кожного рахунку (або адреси) кожні кілька хвилин. Потім ця інформація зберігається в блоці та незворотньо записується та пов’язується з попереднім блоком, щоб утворити ланцюжок. Ця книга, яка постійно оновлюється, доступна будь-якому користувачеві мережі і називається блокчейном.

Dash спирається на цю просту (хоча й дещо незнайому) концепцію, пропонуючи користувачам миттєві, приватні та безпечні транзакції, які настільки прості, що ви навіть не знатимете, що здійснюєте транзакції в блокчейні. Будь-хто може взяти участь у мережі, і Dash широко доступний для покупки по всьому світу. Геніальна мережа майстернод означає, що надсилати будь-яку суму грошей по всьому світу так само просто, як торкнутися телефону в місцевому магазині, щоб купити продукти. Попрощайтеся з повільними транзакціями, складними міжнародними номерами рахунків і високими комісіями за транзакції – Dash — це цифрова готівка!

Digital is the Cash

У книзі Натаніеля Луза «Digital is the Cash» описується еволюція грошей і місце Dash у новому світі цифрових валют.

Читайте в форматі PDF.