Постачальники та інструменти

Зазначені сервіс-провайдери пропонують різні опції та відрізняються необхідними рівнем зусиль щодо інтеграції Dash. Платіжні процесори пропонують прості і швидкі рішення щодо прийому платежів для тих, хто не має навичок розробки. Кастодіальні та API провайдери дозволяють створювати блокчейн-інтеграції та, як правило, використовуються більшими бізнесами та постачальниками послуг.

Рішення для обробки платежів

Завдяки платіжним процесорам почати роботу з Dash стало набагато простіше! Існує безліч рішень як для електронної комерції, так і для офлайнових точок продажів.

Anypay
Точка продажу

Anypay eCommerce, Point-of-Sale, Web & Mobile, API Anypay — це простий у використанні платіжний процесор із підтримкою декількох монет, який допомагає компаніям приймати Dash з 2016 року. Набір інструментів із повністю відкритим вихідним кодом пропонує плагіни електронної комерції, інтеграцію POS, веб та мобільні програми та API для розробників.

BTCPay Server
Електронна комерція

BTCPay Server – це безкоштовний, самодостатній криптовалютний платіжний процесор з відкритим вихідним кодом, орієнтований на безпеку, приватність та опір цензурі.

CoinPayments
Електронна комерція

CoinPayments — інтегрований платіжний шлюз із великим набором плагінів, доступних для популярних інтернет-магазинів.

Salamantex
Точка продажу

Сервіс криптовалютних платежів Salamantex доступний у вигляді апаратного терміналу або програмного забезпечення, який можна встановити на POS-системи або мобільні пристрої.

Spark
Точка продажу

Spark – це просте програмне забезпечення з відкритим вихідним кодом для прийому платежів у Dash. Спроектований так, щоб бути інтуїтивно зрозумілим, Spark залишає вам повний контроль за вашими ключами та засобами.

Coinspaid
Бек-офіс платежів

Coinspaid пропонує бек-офісні платежі за моделлю “white label” з конвертацією у фіат (EUR) та миттєвим підтвердженням транзакцій.

AnkerPay
Електронна комерція, Точка продажу

AnkerPay POS – це криптовалютний платіжний процесор, що дає продавцям можливість приймати криптовалюти та отримувати розрахунок у місцевій валюті.

NOWPayments
Електронна комерція

NOWPayments дозволяє кожному приймати криптовалютні платежі на своїх веб-сайтах, в онлайн-магазинах і в облікових записах соціальних мереж. Це некастодіальний сервіс, який підтримує понад 50 криптовалют.

CoinRemitter
Платіжний шлюз

Coinremitter пропонує платіжні шлюзи для таких криптовалют як Bitcoin, Tether (USDT), Litecoin, Binance Coin, Bitcoin Cash, Ethereum, Dogecoin, Dash.

RocketFuel

RocketFuel пропонує просту процедуру оформлення замовлення в один клік з низькою комісією, простим поверненням коштів, відсутністю чарджбеків та відхилень, зручним інтерфейсом оплати та багатьом іншим.

Edge
Грошові перекази

Edge — це провідна в галузі програма для самоохорони, яка дозволяє користувачам купувати, продавати та торгувати сотнями криптовалют, роблячи самостійну опіку інтуїтивно зрозумілою та доступною для всіх користувачів. Хоча приказка «не ваші ключі, не ваша крипта» є правдою, ця приказка має серйозний недолік — вона не враховує потреб кінцевих користувачів у зручності використання. With client-side encryption, automatic backup of encrypted data, and password recovery, Edge is eliminating the risk of end user error when writing down, backing up, and securing seed phrases.

Plisio
Інтернет і мобільні пристрої

Plisio — це інтегрований платіжний шлюз із широким набором плагінів, доступних для популярних систем електронної комерції, що дозволяє кожному приймати криптовалютні платежі на своїх веб-сайтах, в онлайн-магазинах і облікових записах у соціальних мережах.

Ivendpay
Постачальник платіжних шлюзів

IvendPay — це простий платіжний шлюз у криптовалюті, що дозволяє компаніям у всьому світі легко та ефективно приймати різні цифрові валюти.

Кастодіальні рішення та провайдери API

Провайдери “хмарної інфраструктури” забезпечують прямий доступ до блокчейну, що дозволяє виконувати безліч відповідних технічних вимог. Зазвичай ці сервіси використовуються, щоб не запускати власний сервер підтримки роботи з блокчейном.

BitGo

BitGo надає простий та надійний REST API та клієнтський SDK, дозволяючи інтегрувати криптовалютні гаманці у вашу програму. Підтримка InstantSend.

Особливості: HD гаманці з мультипідписом, кастодіальні рішення та стандартні операції з гаманцями.

BlockCypher

BlockCypher – це некастодіальний REST API та клієнський SDK для взаємодії з блокчейнами.

Особливості: створення транзакцій, генерація адрес, сповіщення про події, переадресація платежів.

Coinfirm

Coinfirm — незалежна платформа для AML, яка використовує власні алгоритми для підготовки структурованих, актуальних даних, які вирішують проблеми, пов’язані з дотриманням правових норм та можливими ризиками криптовалютних транзакцій.

Особливості: рішення для боротьби з відмиванням доходів (AML), здійснення перевірки “Знай свого клієнта” (KYC), блокчейн-аналітика, реєстрація/аутентифікація цифрових активів, відстеження/моніторинг джерел криптовалютних засобів.

BlockchainIntel

BlockchainIntel пропонує REST API, який дає можливість оцінити можливі ризики, пов’язані з адресами блокчейн-гаманця. Оцінка заснована на профілях у соціальних мережах, пов’язаних з адресою, та поведінкових даних, таких як географічне розташування, зв’язок із шахрайством, шахрайськими проектами та відомими продавцями.

Особливості: ідентифікація типу транзакцій Dash PrivateSend, відомих шахрайських проектів, продавців, бірж, розташування транзакцій та інші деталі, які необхідні для належної перевірки клієнтів.

CYBAVO

CYBAVO – гаманець корпоративного рівня та платформа зберігання цифрових активів з можливістю налаштувати індивідуальну конфігурацію, окремі ролі та багаторівневі системи затвердження рішень.

Особливості: корпоративні гаманці, кастодіальні рішення та SDK мобільного гаманця.

NOWNodes

NOWNodes – оглядач і провайдер API нод. Він призначений для власників стартапів та крипто-ентузіастів, які хочуть отримати доступ до основних блокчейн-мереж, не запускаючи власні ноди.

Функції: оглядач та API нод, WebSocket API, потужні сервери (1Гб/с), SLA, бекап-рішення.

GetBlock

GetBlock пропонує блокчейн-розробникам швидкий та простий доступ до нод Dash та інших популярних криптовалют через протоколи JSON-RPC, REST та WebSocket.

Функції: JSON-RPC, REST API та WebSocket API.

Інструменти та набори засобів розробки

Ці ресурси використовуються для того, щоб створити власні інтеграції різними мовами програмування.

NodeJS

Dashcore-Lib – це бібліотека для роботи з протоколом Dash на стороні клієнта “Browserified” (JavaScript), а також для програм, що працюють на стороні сервера (NodeJS). Insight API використовує цей фреймворк із відкритим вихідним кодом для повноцінної інтеграції.

Java

DashJ — це бібліотека для роботи з Dash протоколом на Java або JVM оточенні. Вона може використовуватись у різних функціях гаманця, включаючи InstantSend. Також ця бібліотека включає реалізацію SPV, за допомогою якого можна підтверджувати транзакції в мобільних додатках.

.NET

NBitcoin – це найбільш повна криптовалютна бібліотека для платформи .NET, яка в тому числі підтримує Dash. Вона включає всі найбільш релевантні пропозиції щодо покращення Bitcoin (BIPs) та пропозиції щодо покращення Dash (DIPs), а також надає низькорівневий доступ до примітивів Dash.

Objective-C

DashSync-iOS – це Objective-C блокчейн-фреймфорк Dash для iOS. Він включає всі найбільш релевантні пропозиції щодо покращення Bitcoin (BIPs) та пропозиції щодо покращення Dash (DIPs).

PHP

Bitcoin-PHP – це реалізація Bitcoin з підтримкою Dash, яка використовує в основному лише PHP. З його допомогою реалізуються заголовки, блоки, транзакції, детерміновані підписи та багато іншого.

Python

PyCoin – це реалізація корисних стандартних процедур під час роботи з протоколом Dash. Він часто використовується спільно з Python-DashRPC і протестований з Python 2.7, 3.6 та 3.7.

Рішення для бізнесу

Постачальники бізнес-рішень допомагають компаніям будь-якого розміру вирішувати різні бізнес-завдання, такі як бухгалтерський облік, управління платежами, управління товарно-матеріальними запасами та багато іншого.

Рішення Fiat Onramp

Fiat onramps автоматизує або спрощує процес покупки Dash вперше за допомогою традиційних методів оплати.

Uphold

«Обмін чого завгодно» — Uphold пропонує повнофункціональну платформу та API, що дозволяє користувачам розпочати роботу з криптовалютами, обмінювати гроші та торгувати рядом активів швидко та легко.