Правила бренду

Цей посібник з використання бренду містить все необхідне, щоб ви могли створити точку взаємодії з Dash. Також воно несе в собі необхідну для наших шановних партнерів інформацію, що дозволяє просувати свій бренд спільно з Dash найбільш ефективно.

Завантажити посібник зі стилю

Соціальні

Dashy Heart

Dashy Peace

Dashy Santa

Dashy Thumbs Up

Dashy Winner

Dashy Wrench

Dashy Jetpack

Dashy Jump

Dashy Laptop

Dashy Megaphone

Dashy Uppercut Dollar

Dashy Uppercut Green Dollar

Усі зображення належать Дену Сессомсу та ліцензовані за міжнародною ліцензією Creative Commons Attribution 4.0.

Ліцензія Creative Commons

Усі зображення створені Wit Olszewski і розповсюджуються під ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International License.

Ліцензія Creative Commons

Свобода для всіх. Обмінюйте гроші, створюйте програми та створюйте власну економіку.

Dash означає право власності, доступ, безпеку та простоту.

Dash дозволяє вам платити та отримувати гроші кращим чином, а також формувати майбутнє свого цифрового бізнесу.

Креативний дизайн з урахуванням цінностей.

Спільний досвід для окремих осіб, компаній і розробників.

Відкритість для кожного

Доступність криптовалюти для людей будь-якого віку, у будь-якій країні та у будь-якій життєвій ситуації. Дуже важливо зосередитися на доступності та простоті використання глобальної аудиторії. Ми використовуємо базові кольори та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, а також символи замість надмірної завантаженості текстом, щоб спростити подолання мовних та культурних бар’єрів.

Вік

Незалежно від вікових діапазонів і відповідного технічного розуміння в різних культурах, користувачі зможуть легко взаємодіяти з Dash як валютою та її продуктами.

Географія

Дизайн Dash об’єднає людей у ​​всьому світі, щоб забезпечити базовий людський досвід, пов’язаний з валютою. Дизайни суворо уникатимуть будь-яких сегментів або поділу між людьми на основі їхнього географічного положення.

Мета

Dash як валюта дозволить людям диктувати, як вони отримують цінність за допомогою неї. Ми намагаємося створювати умови, які не обмежуватимуть користувачів у тому, як вони витрачають Dash.

Персоналізація

Користувальницький досвід, якого ми прагнемо, наголошує на персоналізацію. У своїх рішеннях ми орієнтуємося на окрему особистість, і наші додатки розроблені з урахуванням користувальницького досвіду кожної людини та її особистої манери здійснення транзакцій. Створення зв’язку користувачів з емоціями, що випробовуються при отриманні, зароблянні та витрачанні Dash, вимагає такого дизайну, з яким користувачі будуть відчувати повний контроль над цими процесами.

Користувач - це Герой

Ми розробляємо за моделлю «спочатку користувач», щоб переконатися, що дизайн передає користувачеві, що цей досвід залежить від них і вони контролюють.

Право власності

Користувач і тільки він володіє своїми даними. Ми створюємо параметри для персоналізації взаємодії з користувачами, щоб підвищити відповідальність за їхні дії та запровадити платформу Dash.

Довіра

Розвитку довіри до екосистеми Dash сприяють стабільна розробка, продуманий дизайн та ясна сфера застосування. Dash і пов’язаний з ним досвід користувача повинні викликати довіру.

Cпілкування

Комунікація з нашими клієнтами необхідна для прийняття власних правильних рішень. Дизайн має бути прозорим, збалансованим і контрольованим, щоб користувач відчував довіру до децентралізації.

Консистентність

Вирівнюючи піктограми, кольори та загальну естетику, ми можемо підтримувати постійну стабільність у будь-якому досвіді чи додатку. Стабільність в екосистемі підвищує сприйняття через довіру до досвіду.

Простота

У Dash ми наполягаємо на простих у використанні програмах і досвіді. Ми вважаємо, що користувачі мають подолати досить велику перешкоду, щоб прийняти криптовалюту сьогодні, і тому ми прагнемо створити доступну взаємодію з нашими користувачами.

Просто, прямо та коротко

Наші розробки мають забезпечувати найшвидший шлях до очікуваних результатів за кожним конкретним сценарієм. Спілкування безпосередньо з користувачами має складатися з якомога меншої кількості слів. Вихідні повідомлення, програми та маркетинг мають бути прямими та зосередженими на діях користувача чи чіткому спілкуванні.

Мінімалістичний Дизайн

Наша мова дизайну орієнтована на чітку взаємодію з користувачем. Дизайни повинні мінімізувати будь-які непотрібні елементи, які не потрібні для створення досвіду. Ми також повинні переконатися, що стабільність передається через простоту їх досвіду.

Прозорість

Щоб створити відчуття ясності, ми використовуємо прості для розуміння інструкції, пояснення та елементи інтерфейсу. Ми намагаємося уникати зайвого поглиблення в тих подробицях, які не є такими важливими для користувача на початку роботи з системою. Якщо ви хочете навчити дитину вмикати світло, то набагато простіше клацнути перемикачем, ніж пояснити, як працює електрика. Наша проста комунікація намагається слідувати саме цій ідеї, замість того, щоб намагатися навчити користувачів усім тонкощам роботи криптовалюти.

Чесність

Ми використовуємо слова, які передають довіру та прозорість, щоб підтримувати та завойовувати довіру наших користувачів. Щоб зберегти чесність у наших програмах і маркетингу, ми не використовуємо деструктивні чи негативні слова щодо інших продуктів, валют або конкурентів. Ми зосереджені на нашій власній пропозиції та намірах, які ми маємо щодо кращого залучення користувачів. Цей тон наслідує модель, яка може бути схожою на особистого гіда в невизначеній країні. Хтось, кому ви б довірили, щоб захистити вас і відвезти вас, куди ви хочете.

Корисний

Щоб створити корисний тон, ми повинні спочатку визнати, що не всі наші користувачі завжди розумітимуть кожну концепцію. Ми повинні визнати, що користувачі іноді неправильно розуміють і мають різний рівень досвіду. Наш тон послужливості використовується, коли ми знімаємо тиск із сфер, які можуть бути потенційно складними. Ми бачимо цей корисний тон подібним до того, як вихователь у дитячому садку знайомить учнів з алфавітом. Ми хочемо завжди висловлювати співчуття нашим корисним тоном, який дає користувачам можливість розвиватися в новому навчальному досвіді, який може лякати. Щоб підтримувати цей тон, ми використовуємо прості дизайни, прості повідомлення та спілкуємось як помічник, який залишатиметься поруч.

Дружній

Щоб встановити глибокий зв’язок між користувачами та підвищити довіру користувачів, ми використовуємо дружній голос у кожному повідомленні та на кожному екрані. Ми досягаємо цього, відзначаючи моменти, які інакше можна було б вважати утилітарними. Ми використовуємо прості підбадьорливі слова, щоб передати дружню доступність. Ми хочемо, щоб наші користувачі вірили, що продукти Dash на їхньому боці. Ми не корпорація, яка намагається обманом залучити людей до продуктів, ми корисний друг, до якого легко підійти та спілкуватися. Наш дружній голос схожий на чудову розмову за кавою з хорошим другом, з яким ви можете поділитися.

Розмовний

Ми використовуємо розмовний тон у всіх наших повідомленнях, щоб створити максимальну доступність. Ми віддаємо пріоритет чіткому стилю спілкування один на один, щоб зменшити страхи нових користувачів, які є природними щодо криптовалюти. Розмовні повідомлення дозволяють нам повідомляти про важливі події, як позитивні, так і негативні, через загальнозрозумілий досвід.

Кольори

Dash Blue

color-one

RGB: 0, 141, 228
CMYK: 76, 38, 0, 0
PMS: 2925c
Hex: #008de4

Deep Blue

color-two

RGB: 1, 32, 96
CMYK: 100, 94, 31, 29
PMS: 534c
Hex: #012060

Midnight Blue

color-three

RGB: 11, 15, 59
CMYK: 100, 96, 41, 53
PMS: 5255c
Hex: #0b0f3b

Black

color-four

RGB: 17, 25, 33
CMYK: 82, 71, 59, 75
PMS: Black 6 C
Hex: #111921

Gray

color-five

RGB: 120, 120, 120
CMYK: 54, 46, 45, 11
PMS: Cool Gray 9 C
Hex: #787878

White

color-six

RGB: 255,255,255
CMYK: 0, 0, 0, 0
PMS: -
Hex: #ffffff

Типографіка

Montserrat

Ідеально підходить для заголовків, заголовків і основних заголовків як у друкованому, так і в цифровому вигляді. Подивіться на менші шрифти, коли використовуєте 35pt або вище.

Open Sans

Використовується для основного копіювання як онлайн, так і офлайн. Open Sans можна використовувати до 18 pt, тоді дивіться Монтсеррат для заголовків.

Roboto Condensed

Roboto Condensed ідеально підходить, коли в графічних інтерфейсах додатків мало місця.

Зображення

Включно

На зображеннях мають бути люди будь-якої етнічної приналежності та люди з усього світу.

Люди

Зображення мають містити людей та їхні обличчя для більш людяного підходу.

Реальність

Зображення повинні виглядати реалістичніше і практичніше. Емоції в образах повинні бути приглушені.

У дії

Зображення мають показувати людей у ​​дії за допомогою продукту Dash, про який йдеться на зображенні.

Дружній

Люди на зображеннях мають бути доброзичливими та привабливими для інших